07 75 28 33 21 (98)+ | 60 12 290 933 (98)+
Info@Choubeh.Com
تهران، بلوار امام رضا (ع)، شهرک صنعتی خاوران، سایت چوب فروشان، خیابان صنوبر سوم، پلاک 2221
با ما در ارتباط باشید
cheap cabine 736x500 - کابینت ارزان

کابینت ارزان

یکی از موارد اصلی در خرید هر چیز قیمت تمام شده آن است که کابینت نیز از این امر مستثنی نیست. البته باید این موضوع را در نظر بگیریم که همه چیز را فدای قیمت نکنیم.

مسلما همه اشخاص دوست دارند برای یک کالا تا آنجا که می‌توانند پول کمتری پرداخت کنند، ولی در مورد کابینت کمی متفاوت است زیرا کابینت از اجزای فراوانی تشکیل شده است که هر کدام در قیمت نهایی تاثیر گذار هستند، در این مطلب چند مورد از کابینتهای ارزان قیمت را برای شما شرح خواهم داد.

کابینت ارزان

کابینت دست دوم

زمانی که بودجه ما محدود است یا وقتی که کارایی کابینت بیشتر از به روز بودن و زیبایی برای ما اهمیت دارد کابینت دست دوم انتخاب خوبی است. که امروزه سایتها و اپلیکیشن‌های زیادی در این زمینه وجود دارد. فقط  دقت کنید که متراژ کابینت دست دوم با متراژ آشپزخانه شما باید تناسب داشته باشد.

حتما از یک فرد آشنا به این حوزه در هنگام خرید کابینت دست دوم کمک بگیرید.

کابینت پیش ساخته

کابینت پیش ساخته به کابینتی گفته میشود که به صورت آماده در بازار موجود است و معمولا برای دیوارهای به طول  ۳ و ۴ متر ساخته میشود و دارای سینک ظرفشویی، کابینت زمینی، کابینت دیواری و ۳ عدد کشو میباشند.

کابینت‌های پیش ساخته چون به صورت سری کاری ساخته میشود برای تولید کننده هزینه ساخت کمتری دارد و به همین خاطر با قیمت پایینی در بازار موجود است.

کابینت پیش ساخته مورد پسند همگان نیست زیرا کابینتی که با توجه به متراژ و شرایط آشپزخانه شما ساخته میشود قطعا از زیبایی و کارایی بیشتری برخوردار خواهد بود.

نئوپان چیست؟
پیشنهاد می‌کنم این مطلب را بخوانید:

کابینت پیش ساخته

کابینت ارزان

در این بند به ارزانترین اجزا کابینت اشاره میکنیم:

بدنه کابینت: ارزانترین جنس برای بدنه کابینت نئوپان ملامینه سفید است.

درب کابینت: ارزانترین جنس برای درب کابینت نئوپان ملامینه رنگی است و بعد از آن ام دی اف مات رنگی است.

صفحه کابینت: ارزانترین صفحه کابینت صفحه دست ساز یا کارگاهی است، این نوع صفحه از یک قطعه ورق که دور تا دور آن را با قید باریک دوبل میکنند ساخته میشود سپس دور تا دور آن را نوار پی وی سی میزنند.

یراق آلات کابینت: در کابینت ارزان معمولا از ساده ترین یراق آلات استفاده میشود مانند لولای ساده، پایه پلاستیکی، ریل کشو ساده، دستگیره ارزان

امیدوارم که مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید فایده و موثر واقع شده باشد.

مشتاقانه منتظر ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این مطلب هستم. بدین منظور از قسمت دیدگاه های مطلب استفاده نمایید.

اگر در زمینه خرید کابینت سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. برای این منظور از فرم تماس استفاده نمایید.

حمید ولایتی مدیریت گروه صنعتی چوبه

    همیشه همراه شما هستیم: اگر در زمینه خرید سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. 07 75 28 33 - 21 (98+) | 60 12 290 - 933 (98+).

    دیدگاهتان را بنویسید

    دیدگاه

    *