3 - خدمات

خدمات

کابینت‌سازی

ما در چوبه، به طراحی و ساخت کابینت‌های سفارشی و با کیفیت برای خانه یا محل کار می‌پردازیم.

تیم ماهر ما از بهترین مواد و تکنیک‌ها برای ساخت زیباترین و باکیفیت‌ترین کابینت استفاده کرده و تلاش می‌کنیم ایده شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

کابینت سازی چوبی یکی از مهمترین و زیباترین روش‌های دکوراسیون داخلی است. کابینت ها باعث تمیز و زیبایی فضا می شوند و قابلیت افزایش فضای ذخیره سازی را نیز به ارمغان می آورند.

 

کابینت ممبران صدفی
دکور هایگلاس

دکوراسیون داخلی

ما در چوبه به کمک تیم طراحان مجرب و صنعتگران ماهر، گرما و زیبایی چوب را به خانه شما می‌آوریم.

از طراحی و ساخت مبلمان و کابینت‌سازی سفارشی گرفته تا طراحی و ساخت وسایل منحصر به فرد، ما در تمام راه با تعامل موثر، به ایده شما جان بخشیده و طبق بودجه و نوع دکوراسیون داخلی، پروژه شما را تحویل می‌دهیم.

با استفاده از رنگ‌ها، الگوها، طرح‌ها و وسایل دکوراتیو، می‌توان کارکرد و جذابیت فضاهای داخلی را ارتقا داد. برای داشتن دکوراسیون داخلی مناسب، باید به تعادل بین رنگ‌ها، نورپردازی، اندازه و مکان‌گذاری اجسام و وسایل دیگر توجه کرد

کمد دیواری

کمد دیواری یکی از پرطرفدارترین مبلمان‌های داخلی است که به راحتی در فضاهای کوچک و بزرگ قابل استفاده است. این کمد‌ها با طرح‌ها و ساختارهای مختلف، می‌توانند به عنوان یک جزء دکوراسیون داخلی نیز شناخته شوند.

کمددیواری علاوه‌بر کاربرد، باید به زیباسازی دکوراسیون داخلی خانه و محل کار نیز کمک کند؛ ما در چوبه به‌کمک تیم طراحان خود، می‌توانیم مناسب‌ترین کمددیواری را برای شما طراحی کرده و از طریق باکیفیت‌ترین مواد اولیه، کمدی زیبا و باکیفیت به شما تحویل دهیم.

کمد دیواری ام دی اف
کابینت لیون روشن

خدمات کارگاهی

کارگاه چوبه جایی‌ست که معجزه در آن رخ می‌دهد؛ در این کارگاه ما به طراحی و ساخت انواع محصولات چوبی و سفارشی پرداخته و زیبایی و منحصر به‌فرد بودن را برای شما به ارمغان می‌آوریم؛ از میز، صندلی و کابینت سفارشی گرفته تا مبلمان خاص و ساخت پارتیشن‌ها، ما در این کارگاه به تمام محصولات خود جان می‌بخشیم.

کارگاه‌های چوب، ارائه دهنده خدمات متنوعی برای ساخت و تولید محصولات چوبی هستند. این خدمات شامل طراحی و ساخت انواع مبلمان‌های چوبی، درب و پنجره‌های چوبی، کابینت‌های آشپزخانه و حمام، پارکت و لمینت، تیرچه و نما و … است.