07 75 28 33 21 (98)+ | 60 12 290 933 (98)+
Info@Choubeh.Com
تهران، بلوار امام رضا (ع)، شهرک صنعتی خاوران، سایت چوب فروشان، خیابان صنوبر سوم، پلاک 2221
با ما در ارتباط باشید
درب کابینت

ایده ی درب شیشه ای برای کابینت آشپزخانه

درب های شیشه ای، روند جدیدی در کابینت سازی نیستند؛ اما می توانید جلوه ای مدرن به آنها ببخشند. دو گزینه از درب های شیشه ای کابینت، برای انتخاب وجود دارد. اولین مورد، قرار دادن درب شیشه ای در قالبی است که با سایر کابینت ها مطابقت دارد. گزینه دیگر، یک نوع درب از کابینت است که کاملاً از شیشه ساخته شده است.

در کابینت درب های شیشه ای می توانند به دو سبک سنتی و مدرن آشپزخانه و متناسب با آن، ساخته و مورد استفاده قرار گیرند. این دو نوع سبک ار درب های کابینت های آشپزخانه، باعث ایجاد تنوع در سبک کابینت سازی می شود.

اگر آشپزخانه ای به سبک مدرن دارید، پس بهتر است از برای کابینت های آن، درب های شیشه ای شفاف را انتخاب کنید. این امر به دیگران این امکان را می دهد که محتویات پشت آن درب های شیشه ای را به راحتی مشاهده کنند. اگر این موضوع برای شما آزاد دهنده باشد که تمامی محتویات کابینت های شما در معرض دید دیگران است، طرح یک لیوان یخ زده بر روی شیشه ی در کابینت ها، هم توهم دید را برای دیگران ایجاد می کند و حریم خصوصی داخل کابینت هایتان بخوبی حفظ می شود.

درب کابینت

 

در کابینت

برای کابینت های آشپزخانه های سنتی تر، بهتر است که اضافه کردن برش های شیشه ای را به درب های کابینت ها مورد استفاده قرار بدید، تا اینکه تمام درب کابینت ها، شیشه ای باشد. این نوع استفاده از برش های شیشه ای، می تواند یک طرح خاصی از شیشه، طرح های متقارن و اشکال هندسی و یا حتی شکاف های شیشه ای باشد. همچنین در آشپزخانه های به سبک سنتی، می توانید از درب شیشه ای به طرح پنجره ای استفاده کنید که شیشه ها را به چهار یا شش قسمت مساوی تقسیم می کند. حتی می توانید از یک درب شیشه ای رنگی که بر روی آن یک طرح زیبا ترسیم شده است استفاده کنید.

مراحل اجرای کابینت ممبران
پیشنهاد می‌کنم این مطلب را بخوانید:

 

در کابینت

 

مشتاقانه منتظر ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این مطلب هستم. بدین منظور از قسمت دیدگاه های مطلب استفاده نمایید.

اگر در زمینه خرید کابینت سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. برای این منظور از فرم تماس استفاده نمایید.

حمید ولایتی مدیریت گروه صنعتی چوبه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*