3 - ایده های کابینت آشپزخانه تمام قد

ایده های کابینت آشپزخانه تمام قد

contemporary black kitchen cabinet ideas with stainless steel bar pull handles22 1 - ایده های کابینت آشپزخانه تمام قد

به سقف آشپزخانه خود، نگاه کنید. آیا شکافی بین بالای کابینت و سقف آن مشاهده می کنید؟ آن فضای خالی قرار گرفته در آنجا، فضای هدر رفته است. در حالی که طراحی سنتی کابینت می گوید شما به این فضا احتیاج دارید و نباید آن را برای کابیت های خود مورد استفاده قرار دهید. درحالی که این، درست نیست. طراحی مدرن کابینت، این قاعده سنتی را نادیده گرفته و درعوض، طراحی کابینت ها را تا سقف آشپزخانه ادامه می دهد.

 

 

 

 

ایده های کابینت آشپزخانه تمام قد

کابینت تمام قد بهترین گزینه جهت جانمایی فر و مایکروفر میباشد.

از طرفی برای آشپزخانه های کوچک که فضای کمتری برای قراردادن ظروف و وسایل آشپزخانه دارند استفاده از کابینت بسیار کارآمد است.

شما میتوانید ظروف بزرگی را که در کابینت زمینی و کابینت دیواری جا نمیشود با جابجایی طبقات در کابینت کمدی جای دهید.

ایده های کابینت آشپزخانه تمام قد

 

 

 

ترفند پیاده سازی این ایده، داشتن ردیفی از کابینت های دیواری است که برای استفاده روزانه شما، به راحتی قابل دسترسی باشند. سپس می توانید یک ردیف کابینت بالایی داشته باشید که بین آنها و سقف قرار بگیرند.  سعی کنید کابینت های در دسترس شما، بلندتر از کابینت های سنتی قدیمی باشند. سپس بالاترین کابینت ها را کمی کوتاه تر انتخاب کنید. چون دسترسی به آنها، کمی مشکل تر است.

این کابینت های بالایی، برای ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی، مناسب هستند. می توانید وسایل آشپزخانه را که بندرت از آنها استفاده می کنید، در داخل آنها نگه داری کنید یا می توانید از آنها برای ذخیره سازی هر چیز دیگری استفاده کنید.

 

مشتاقانه منتظر ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این مطلب هستم. بدین منظور از قسمت دیدگاه های مطلب استفاده نمایید.

اگر در زمینه خرید کابینت سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. برای این منظور از فرم تماس استفاده نمایید.

حمید ولایتی مدیریت گروه صنعتی چوبه

    همیشه همراه شما هستیم: اگر در زمینه خرید سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. 07 75 28 33 - 21 (98+) | 60 12 290 - 933 (98+).

    درباره ما

    گروه صنعتی چوبه با مدیریت مهندس حمید ولایتی با بیش از یک دهه سابقه و تجربه کار با کادری مجرب و کارگاهی مجهز آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه، درب‌های چوبی، دکوراسیون داخلی می باشد.

    جدیدترین مقالات