3 - ایده های برتر کابینت آشپزخانه

ایده های برتر کابینت آشپزخانه

ایده های کابینت آشپزخانه دو رنگ

ایده های برتر کابینت آشپزخانه – طرح های منحصر به فرد کابینت

ایده های برتر کابینت آشپزخانهکابینت های آشپزخانه شما، توانایی تغییر آشپزخانه را از نظر ظاهری و سازماندهی دارند.

اینکه آیا شما برای اولین بار است که می خواهید آشپزخانه خود را کابینت کنید یا تصمیم به ارتقاء آنها را دارید، گزینه های بسیاری برای سفارشی کردن کابینت آشپزخانه شما، وجود دارد.

 

اگر برای اولین بار است که آشپزخانه خود را کابینت می کنید، بسته به نوع طراحی و معماری آشپزخانه شما، می توانید رنگ و نوع چوب مورد نظر خود را برای کابینت ها انتخاب کنید. اگر در حال به روزرسانی کابینت های خود هستید، قبل از آماده شدن برای جایگزینی کامل آنها، تغییر رنگ آنها، راهی آسان برای به روزرسانی ارزان، بهینه و مقرون به صرفه است.

dark wood kitchen cabinet ideas222 - ایده های برتر کابینت آشپزخانه

 

اغلب اوقات، تصمیمات، فقط در رابطه با ظاهر خارجی کابینت آشپزخانه گرفته می شود و ما توانایی سازماندهی مجدد را فراموش نمی کنیم. این امر را در نظر بگیرید که می توانید کابینت ها را زیر سینک در مسیرهای مختلف قرار دهید تا بتوانید به راحتی آنها را به داخل و یا به بیرون بکشید تا از این طریق، به وسایل نظافت، گلدان یا قابلمه ها دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید در آشپزخانه کابینت عمودی قرار دهید، می توانید قلاب هایی را برای آویزان کردن جاروها وغیره، به بدنه آنها اضافه کنید.

 

برای بهینه سازی سازمان داخلی کابینت ها و پتانسیل ذخیره سازی وسایل در آنها می توانید  تخته های چوبی را به آنها اضافه کنید. این امر به شما کمک می کند تا همه چیز را در آشپزخانه خود، از گلدان و قابلمه گرفته تا میکسر و فنجان ها، به خوبی سامان دهید.

 

اغلب اوقات کابینت های آشپزخانه شما، به نورپردازی مناسب نیز احتیاج دارند. در نظر بگیرید که چراغ های کوچکی را در کابینت های خود نصب کنید تا به راحتی، هر آنچه که در داخل آنها است را ببینید. می توانید با این گفته ها، پیش بروید و این ایده ها و طرح های کابینت مطرح شده در زیر را بررسی کنید:

 

سنتی و محبوب ترین رنگ برای کابینت های آشپزخانه، رنگ سفید است. این امر به این دلیل درست است که  احساس می کنید کابینت ها تمیز و روشن هستند.  اگرچه نباید رنگ سفید را با کابینت های سفید روشن ساده اشتباه بگیرید. زیرا کابینت های سفید ساده، می توانند کمی خسته کننده و بی روح به نظر برسند. کابینت های رنگی می توانند به آشپزخانه شما، زندگی، طراوت و تازگی ببخشند. وقتی نوبت به انتخاب رنگ کابینت برای آشپزخانه می رسد، شما این آزادی را دارید که هر رنگی که دوست دارید را انتخاب کنید.

 

luxury kitchen cabinet ideas444 - ایده های برتر کابینت آشپزخانه

 

 

 

ایده های برتر کابینت آشپزخانه

رنگ های با تُن پر رنگ، می توانند طیف گسترده ای از سایه ها را با خود به همراه داشته باشند. برای برخی از افراد، این امر به معنای قدرت انتخاب انتخاب در محدوده ای گسترده است. در حالی که برای برخی دیگر، به معنای انتخاب یک رنگ پر جنب و جوش برای چوب است. رنگی که برای کابینت های خود انتخاب می کنید، به آشپزخانه شما بستگی دارد.

 

برای انتخاب رنگ کابینت ها، اندازه و میزان نور در آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. در آشپزخانه های بزرگتر و روشن تر می توانید از رنگ های تیره تر مانند سیاه و دریایی، برای کابینت ها استفاده کنید. اما در آشپزخانه های کوچکتر و کم نور تر، این رنگ ها شاید بیش از حد، پررنگ به نظر برسند. این رنگ ها، آشپزخانه شما را می بندند و حتی تاریک تر و کوچکتر از آنی که هستند، نشان داده می شوند. برای انتخاب رنگ کابینت در آشپزخانه های کوچکتر با نور محدود، رنگ های در طیف سایه روشن تر را امتحان کنید. رنگ هایی مانند سبز پاستیلی، آبی، صورتی یا زرد، می توانند به بازتاب نور در آشپزخانه شما کمک کنند و باعث بزرگتر نشان داده شدن آن شوند.

 

شما همچنین هنگام انتخاب رنگ، باید به سبک آشپزخانه خود نیز توجه کنید. آشپزخانه های مدرن با رنگ های کمتر متمایل به سنتی، زیبا به نظر می رسند. کابینت های مشکی در آشپزخانه های به سبک مدرن، به خوبی ترکیب می شوند. اگر آشپزخانه شما، به سبک سنتی تر است، پس شما می توانید رنگ نعنایی یا مریم گلی را امتحان کنید. این رنگ ها به سبک سنتی و یا روستایی بودن آشپزخانه شما به خوبی همخوانی دارند. زیرا نرم تر هستند و با خود، احساس سنتی تری به همراه دارند.

 

مشتاقانه منتظر ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این مطلب هستم. بدین منظور از قسمت دیدگاه های مطلب استفاده نمایید.

اگر در زمینه خرید کابینت سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. برای این منظور از فرم تماس استفاده نمایید.

حمید ولایتی مدیریت گروه صنعتی چوبه

    همیشه همراه شما هستیم: اگر در زمینه خرید سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. 07 75 28 33 - 21 (98+) | 60 12 290 - 933 (98+).

     

    درباره ما

    گروه صنعتی چوبه با مدیریت مهندس حمید ولایتی با بیش از یک دهه سابقه و تجربه کار با کادری مجرب و کارگاهی مجهز آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه، درب‌های چوبی، دکوراسیون داخلی می باشد.

    جدیدترین مقالات