3 - ایده شلف کابینت

ایده شلف کابینت

قفسه کابینت

یک روند طراحی نوین کابینت که احتمالاً با آن آشنا هستید، این است که کابینت های بدون درب را از عرض، قفسه بندی کنید. تعداد قفسه های هر کابینت می تواند مختلف باشد. این تعداد قفسه ها، از یک تا چهار عدد، در هر نوع و شکل از کابینت بدون درب، می تواند متغیر باشد. قفسه های این نوع کابینت ها، برای نگه داشتن بشقاب ها، کاسه ها و سایر ظروف آشپزخانه، باید به اندازه کافی، عمیق و عریض طراحی و ساخته شوند.

قفسه کابینتدر حالی که ایده ی قفسه بندی کابیت های رو باز و بدون در، در تصاویر و کارهای با ظاهر حرفه ای، بسیار عالی به نظر می رسد، اما ممکن است پیاده سازی آن در آشپزخانه شما، عملی نباشد. به ظروف، اشیاء و اقلامی که می خواهید کابینت ها قرار دهید، کمی فکر کنید. آیا می خواهید همه آنها در معرض دید و نمایش کامل باشند؟ همچنین نظافت این قفسه ها، نیاز به صبر و هوشیاری دارد. چون روی این قفسه ها و ظروف قرار گرفته شده بر روی آنها، به سرعت و آسانی، گرد و غبار می نشیند و شاید شما برای تمییز کردن آنها، از این بابت به درد سر بیفتید. در نتیجه، اگر از این نوع قفسه بندی، به طور نادرست و در جای نا مناسب، استفاده کنید، آشپزخانه شما می تواند مانند یک ظروف سرباز شلوغ و گرد و غبار آلود به نظر برسد.

قفسه کابینت

البته این بدان معنی نیست که شما نمی توانید یا نباید از این ایده قفسه بندی، در کابینت های آشپزخانه خود استفاده کنید. بلکه باید در هنگام تصمیم گیری استفاده یا عدم استفاده از آن، این موارد را نیز در نظر بگیرید.

این نوع ایده ی قفسه بندی کابینت ها را فقط بر روی تعداد معدودی از کابیت های آشپزخانه خود پیاده سازی کنید. حتی می توانید از فضای خالی دیوار آشپزخانه تان که بلا استفاده باقی مانده است و بر روی آن قسمت ها کابینتی قرار نمی گیرند، برای قرار دادن این نوع قفسه ها استفاده کنید و از این طریق، از حد اکثر فضای ممکن آشپزخانه نیز، بهره کافی را ببرید. حتی می توانید برای زیبایی بیشتر این نوع کار، ایده ی این قفسه بندی رو باز را در یک سمت یا منظقه خاصی از آشپزخانه، به کار بگیرید و کابینت های درب دار را در سایر فضاهای آشپزخانه. همچنین می توانید ظروف و اقلامی را که در این قفسه ها قرار می دهید، محدود کنید تا ظاهری زیبا به آشپزخانه خود ببخشید. اینطور نباشد که این قفسه های در معرض دید را بیش از حد شلوغ کنید.

 

قفسه کابینت

 

قفسه کابینت

 

 

قفسه کابینت

 

 

مشتاقانه منتظر ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این مطلب هستم. بدین منظور از قسمت دیدگاه های مطلب استفاده نمایید.

اگر در زمینه خرید کابینت سوالی دارید یا به مشاوره نیاز دارید مطرح نمایید. برای این منظور از فرم تماس استفاده نمایید.

حمید ولایتی مدیریت گروه صنعتی چوبه

درباره ما

گروه صنعتی چوبه با مدیریت مهندس حمید ولایتی با بیش از یک دهه سابقه و تجربه کار با کادری مجرب و کارگاهی مجهز آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه، درب‌های چوبی، دکوراسیون داخلی می باشد.

جدیدترین مقالات